Index.hu Drupal alapokon, avagy nem minden az aminek látszik.

Index.hu Drupal alapokon. Nem minden az aminek látszik.Picit több mint egy hónapja jött ki az Acquia a Drupal Stack Installerrel. Ez a csomag lehetővé teszi, hogy a lehető legegyszerűbben installáljunk egy vagy több tesztkörnyezetet az asztali gépünkre. Erről be is számoltam. Amiért most megint billentyűzetet ragadtam az az, hogy kijött egy újabb kiadás, mely két nagyszerű újdonságot tartalmaz.
Az egyik leggyakoribb probléma a Drupal tesztkörnyezetekkel, hogy nem olyan könnyű rávenni egy helyi gépet a levélküldésre. Ezt orvosolja az egyik újítást. Lehetővé teszi ugyanis, hogy immár a tesztkörnyezetről is tudjunk leveleket küldeni. Hurrá.
A másik nagy újdonsága a rendszernek, hogy egyszerre több tesztkörnyezetet is könnyedén kialakíthatunk vele. Tehát most már nem kell görcsölnünk az alkönyvtárakkal. Egyszerűen csak beállítjuk, hogy milyen domaint akarunk és már működik is a dolog.
Viccesebb kedvű olvasóink megpróbálhatják mi van akkor, ha az index.hu szerepel a domain mezőben és a portot a szabványos nyolcvanas(80) portra állítják.
Engem meggyőzött. Ha Windows alatt fejlesztenék biztos ezt használnám.

nagyon hatas vadasz cim :)

nagyon hatas vadasz cim :)

Lehet ezt magyarosítani

Lehet ezt magyarosítani valahogy?

Igen, ugyan úgy mint egy

Igen, ugyan úgy mint egy normál Drupal verziót. Ajánlom a drupal.hu oldalt. Ott a kézikönyvben le van írva hogyan és a fórumon tud segítséget is kérni.

pp

Hozzászólás

A mező tartalma nem nyilvános.
  • A webcímek és email címek automatikusan linkekké alakulnak.
  • A sorokat és bekezdéseket a rendszer automatikusan felismeri.
  • You can enable syntax highlighting of source code with the following tags: [code], [blockcode].

További információ a formázási lehetőségekről

Type the characters you see in this picture. (verify using audio)
Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.